Sinan Akçıl ve Müjde Uzman ilk kez görüntülendi!

Müjde Uzman, geçtiğimiz aylarda eski sevgilisi Sinan Akçıl’ın evinden bir paylaşım yapınca ikilinin yeniden beraber olduğu iddia edilmişyi. Akçıl, Uzman ile yeniden görüşmeye başladıklarını ancak ilişkilerine henüz bir isim koymadıklarını söylemişti.

Akçıl, geçtiğimiz günlerde Müjde Uzman’la görüştüğünü ve bu nedenle takıntılı hayranlarının evine geldiğini ve tehdit aldığını açıklamıştı.

“BANA ÖYLE ŞEYLER YAPMIYORLAR”

Oyuncu, Sinan Akçıl’ın hayranlarının evine kadar gittiğini doğrularken, kendisinin takıntılı hayranları olmadığını belirtip şöyle konuşmuştu:

Takıntılı hayranım yok bana öyle şeyler yapmıyorlar. Tehlikeli bir şey yani Sinan’ın dediği şey doğru, evine giden darlayanlar, adresini bulanlar var. Hoş bir şey değil, kimse için değil. Ben çok şahit olmadım bana hiç olmadı.

“MAÇI İZLEMEYE GELDİK”

Geçtiğimiz aylarda aşk yaşadıkları iddia edilen Sinan Akçıl ve Müjde Uzman, önceki gece Etiler’deki PS Lounge’dan çıkarken görüntülendi. Çıkışta gazetecilerin sorularına yanıt veren Akçıl ve Uzman, “Maçı izlemeye geldik. Canlar sıkkın o yüzden ya” dedi.

‘TAKINTILI HAYRAN’ YANITI

Müjde Uzman’ın hayranları tarafından Sinan Akçıl’a bir tehdit olması üzerine Müjde Uzman, “Takıntılı hayranım yok” açıklaması yapmıştı. Birlikte görüntülenen çiftten muhabirlerin Akçıl’a, “Sinan Bey evi değiştirdiniz mi?” sorusuna gülerek cevap veren Uzman, “Onun sıkıntısı o. Benlik bir durum yok” dedi.

“YAN YANA GELİNCE AŞK MI OLUYOR?”

Aşk soruları karşısında ise Müjde Uzman, “Ben size ne zaman söyledim öyle bir şey. Herkes maç izleyebilir. Bir kadın bir erkek yan yana gelince aşk mı oluyor? Biz zaten söylüyoruz görüştüğümüzü size ama” diyerek akılları karıştırdı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir