Melis İşiten’in Şovuna Konuk Olan Didem Soydan’ın İtirafı Yeniden Gündem Oldu: ‘Seninle Ne Seks Yaparım…’

Melis İşiten’in sunduğu ‘Melis İşiten İle Zaten Şov’ programına katılan ünlü model Didem Soydan, birçok açıklaması ile gündem olmuştu. Soydan’ın bir anısını anlattığı kesit yeniden gündem oldu… Detaylar ?

Geçtiğimiz aylarda Melis İşiten’in sunduğu ‘Melis İşiten İle Zaten Şov’ programına katılan ünlü model Didem Soydan, yaptığı açıklamalarla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Didem Soydan, yaptığı açıklamalarda “aşık olduğu tek bir kişi olduğunu fakat isim veremeyeceğini” söyleyerek akıllara eski sevgilisi Can Bonomo’yu getirmişti.

Üstelik aşık olduğu kişiyi söylememesinin sebebinin aşık olduğu kişinin ‘bir ailesi’ olması olunca dedikodu kazanı fokur fokur kaynadı…

Ancak Soydan daha sonra o kişinin Bonomo olmadığını, “Amerika’da aşk yaşadığı biri olduğunu ve tüm çevresinin de bu kişiyi bildiğini” söyledi.

Soydan’ın İşiten’in programında anlattığı bir diğer anılarından biri yeniden gündem oldu.

Bir gece kulübünde yaşadığı anısını anlatan Didem Soydan’ın sözleri sosyal medyada dikkatleri çekti.

İşiten’in ‘Seni aşırı iten erkek özelliği ve tipi nedir?’ diye sorması üzerine o anısını anlattı…

“”Geçen gün dışarıya çıktık, çocuk yanımda. Sırt sırta eğleniyoruz. Bütün gece. Çocuktan asla bir işaret alamıyorum. Diğer Didem modumdayım, gece çıkmışız zaten belli ki amaca yöneliğiz…”

Ama hiçbir şekilde gece iletişimimiz olmadı. Bir baktım ki DM atmış bir paragraf. Ben de hemen bir paragraf yazdım. Dertlenmişsem gece boyunca… Şey yazmış, ‘bir şeyler içelim cin tonik, kahve…’. Seninle ne cin tonik içerim, ne kahve içerim, ne flört ederim, ne de seks yaparım… Sen yoksun, bütün gecemi heba ettin. Ben diğer çocuklara bakardım.

Soydan’ın yeniden gündem olan o anısı ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir