Diablo 4 Sonunda Game Pass’a Geliyor! Peki Ne Zaman?

Resmi Xbox Podcast yayını sırasında Xbox başkanları Phil Spencer, Sarah Bond ve Matt Booty müjdeyi verdi. Diablo 4, 28 Mart tarihinde Xbox Game Pass platformuna geliyor.

Xbox oyuncuları, Ekim 2023’te yaklaşık 70 milyar dolarlık satın alma gerçekleştiğinden beri Activision Blizzard oyunlarının Game Pass’e dahil edilmesini bekliyorlardı. Phil Spencer o zamanlar 2024’ün yeni oyunların ekleneceği yıl olacağını söylemişti. Diablo 4’ün Activision Blizzard oyun serisinden Game Pass’e gelen ilk oyun olması planlanıyor.

Şirket, “Diablo IV’ün 28 Mart’tan itibaren 34 milyon Game Pass abonesi tarafından hem PC hem de Xbox konsollarında oynanabileceğini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Diablo 4’ün bir başlangıç olması ile birlikte daha birçok Activision ve Blizzard oyunu da platforma geliyor: “Game Pass ile Activision ve Blizzard oyunlarını, hem yeni çıkanları hem de efsanevi kataloğundan klasik oyunları sunma taahhüdümüzü yerine getirmeye başladıkça, oynanacak daha çok şey olacak. Bu, Xbox oyuncularının Game Pass’te Activision ve Blizzard oyunlarının keyfini çıkarabilmesinin yalnızca başlangıcı; daha fazlasını yakında paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir