Arda Güler ‘devler maçında’ oynayacak

Real Madrid’in Aradina karşısında oynadığı mücadeleyle kariyerine fiili olarak başlayan Arda Güler ilk maçındaki performansıyla ağızları açık bırakırken bu maçtaki oyunu sonrası Ancelotti’nin gözüne bir kez daha girdi ve güvenini kazandı. Arda Real Madrid – Atletico Madrid maçının da kadrosuna dahil edildi.

Arda Güler’in Real Madrid kariyeri İspanyol ekibinin Aradina mücadelesi ile resmen başladı. Oynanan kupa mücadelesinde maça ilk 11’de başlayan ve bir topu direkten dönen oyuncu performansıyla maçın ardından en çok konuşulan isim olmayı başarmıştı.

REAL MADRİD – ATLETİCO MADRİD MAÇI NE ZAMAN OYNANACAK?

Real Madrid formasıyla golle burun buruna gelen Arda Güler’in bu frikik vuruşu sosyal medyada kısa süre içinde milyonlarca kez izlenmişti. Yüzde 90 pas isabetiyle oynayan Arda Güler İspanyol basınından da övgüleri toplarken, Carlo Ancelotti Arda Güler’in bu performansı sonrası genç yıldızı Atletico Madrid ile oynanacak Süper Kupa yarı final maçının kadrosuna dahil etti. Basında manşetleri süsleyen karar, ‘Her futbolcunun hayali’ şeklinde duyuruldu.

Real Madrid – Atletico Madrid maçı 10 Ocak Çarşamba günü Türkiye saatiyle 22.00’de oynanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir