‘C Takımı’na eğlenceli gala

Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın, yönetmenliğini ödüllü yönetmen Bora Onur’un yaptığı, senaryosunu Barış Başar’ın yazdığı yılın en iddialı komedi filmi C Takımı’nın galası Kanyon’da yapıldı. Filmin oyuncuları Murat Akkoyunlu, Toygan Avanoğlu, Sera Tokdemir, Barış Başar, Ömer Kurt, Hakan Bulut, Emir Sefa Yıldırım, Alper Saldıran ve Billur Yılmaz’ın eğlenceli sohbetinde lise anılarına dönen isimlerin başarı durumları da ortaya çıktı.

ALTI LİSE ARKADAŞININ HİKAYESİ

16 Şubat’ta izleyici ile buluşacak filmde, lisede not ortalaması düşük olanların toplandığı C sınıfıyken, 30 seneyi deviren arkadaşların başlarını beladan bela sokan C Takımı’na dönüşmelerinin hikayesi anlatılıyor. Galada konuşan Murat Akkoyunlu; “Hikayemiz bir intikam hikayesi ile başlıyor. O intikam hikayesinin serüvenini izliyoruz. Hem aksiyon hem komedi unsurlarını kullandığımız çok tatlı bir film oldu. Hayatta farklı yönelimlere uğramış 6 tane lise arkadaşının hikayesini izleyeceksiniz. Aslında hikaye yapımcımız Vahdet Erdoğan’ın hikayesi, senaryosunu Barış yazdı, bizi de alet ettiler oynamak için,” dedi.

Film yazılırken seri olarak planlandığını söyleyen yapımcı Vahdet Erdoğan da “Haziran’da filmin ikincisi için setteyiz. İnşallah beğenilir ve 6-7 devam filmi çekeriz” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir